NBA,BBL,AVRUPA basketbolunun yeri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NBA|Houston, New York'dan Şans İstiyor

2 posters

NBA|Houston, New York'dan Şans İstiyor Empty NBA|Houston, New York'dan Şans İstiyor

Mesaj  Lebron_23 Perş. Haz. 12 2008, 14:35

NY Knicks'in 2000 yılında final oynadığı takımın kadrosunda yer alan keskin nişancı Allan Houston, yeniden parkelere dönmek istediğini açıkladı.

37 Yaşındaki Houston, dizinde artık kronikleşen sakatlık sorununun düzeldiğini iddia ederken, yeni sezonda bir takımın kadrosunda yer alabileceğini belirtti. Veteran oyuncu geçtiğimiz günlerde Phoenix Suns ile çıkmış olduğu antremanlarda kendisini iyi hissettiğini ve oynayacak duruma geldiğini kaydetti.

Durumu hakkında bir yerel gazeteye konuşan Houston, "Uzun bir süredir ben New York organizasyonu içerisinde oldum. Taraftarlar gerçekten inanılmazdı. Ben her zaman onların bu takımın bir parçası olmaktan mutluluk duydum" dedi.

Houston ayrıca, yaz döneminde yeniden NY Knicks kadrosunda yer almak için çalışmalar yapacağını da sözlerine ekledi.

basketbolseverler.net Basketball
Lebron_23
Lebron_23
NBA Amatörü
NBA Amatörü

Erkek Mesaj Sayısı : 140
Sevdiğiniz Oyuncular : lebron,kobe,hido.
Tuttuğu takım : galatasaray-orlando

NBA|Houston, New York'dan Şans İstiyor Empty Geri: NBA|Houston, New York'dan Şans İstiyor

Mesaj  Apo Orlando C.tesi Haz. 14 2008, 12:31

adam 37 yaşında yaşlı ama bir o kadar da tecrübesi var ama bence dönmemesi daha iyi olur.
Apo Orlando
Apo Orlando
NBA Boktanı
NBA Boktanı

Erkek Mesaj Sayısı : 118
Sevdiğiniz Oyuncular : apo_235@hotmail.com
Tuttuğu takım : orlando-galatasaray

http://basketbolhaberleri.eniyiforum.org

- Similar topics